Background image

Jaukus   muilas

Apie  JAUKAUS MUILO COZY kelionę

.....Šios kelionės patirtis prasidėjo nuo smalsumo ir labai natūraliai. Visų pirma tai – kūrybos filosofija. Tai savotiška meditacija, kai klausaisi savo vidinio balso ir gali plėtoti savo idėją. Buvimas su savimi kūrybiškai sudėlioja mintis ir tokiu būdu gimsta jaukūs ir maloniai stebinantys rankų darbo muilai. Šia patirtimi norisi dalintis, todėl kviečiu ir Jus patirti jaukių pojūčių COZY muilo kelionėje.

.....Vertinu nuoseklumą ir nuolatines paieškas muilo kūrimo procese. Paprasti, natūralūs ir funkcionalūs – taip galiu pristatyti savo gamybos rankų darbo muilus. Pro akis nepraslys įvairių formų ir spalvų deriniai, klaidžiojantis žvilgsnis galbūt sustos ties šiurkščia muilo tekstūra ar gruboka muilo forma. Bet neįprastumas ir trūkumai tik padidina muilo žavesį, suteikdami jam dramatiško paprastumo ir originalumo. Vyrauja natūralios žemiškos, neryškios, prislopintos spalvos, taip sukurdamos ypatingą jaukumo nuotaiką.

.......Vertinu ryšį su gamta, pabuvimą su augalais. Siekiu pajusti gamtos esmę, kuri jaudina savo paslaptingumu, augalų terapinėmis savybėmis. Gaminu jaukius ir nekenksmingus muilus su žolelėmis, sėklomis, žiedlapiais, vaisiais, suteikiančiais natūralią spalvą, kvapą, gaivos ir švaros dermės pojūtį. Natūralius muilus gaminu tradiciniu šaltuoju būdu. Visos muilo sudedamosios dalys yra augalinės kilmės. Muilo gamyboje nenaudoju dirbtinių medžiagų, alergijas sukeliančių ingredientų (riešutų aliejų, sojos, pieno produktų, kviečių), papildomo pridėtinio glicerino (šalto proceso muilo gamybos metu susidaro pakankamas kiekis natūralaus glicerino), spalvos stabilizatorių, sulfatų, parabenų, sintetinių dažiklių ar sintetinių kvapų. Jokių plastikinių pakuočių! Dauguma mano sukurtų muilų yra be pridėtinio kvapo. Prie kvapų įpratusiai uoslei iš pradžių būna neįprasta, bet ilgainiui pavyksta užuosti švelniai salstelėjusį natūralus muilo kvapą. Tiesa, kartais pridedu eterinio aliejaus kvapo ryškumo ir energijos, bet tai darau saugiai ir atsakingai, vos užuodžiamai.

........ Kadangi gaminu nedideliais kiekiais, galutinis produktas yra visada šviežias ir kokybiškas. Kiekvienas muilo gabalėlis yra unikalus, nes gaminu ir pjaustau rankomis. Mano pagaminti rankų darbo muilai yra subtilūs ir švelnūs, nes yra ilgai brandinami. Tokie muilai tarsi “alsuoja“, prilietus pirštų galiukais, lengvai juntamas riebumas. Tai yra natūralaus rankų darbo muilo bruožas – kokybiškas, šviežias, grynas ir harmoningas.

Kviečiu atrasti ir mėgautis JAUKAUS MUILO kokybe ir unikaliomis jo savybėmis. Mano apmąstymai ir mintys skirti informuoti, dalintis gerąja patirtimi. JAUKUS MUILAS yra itin švelnus, ramina, valo ir drėkina odą, bet jis negydo sunkių ligų ar įsisenėjusių sveikatos problemų.  

Bendraukime, Živilė

Jaukių pojūčių COZY muilo kelionėje !